Dovolená na Elbě

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   844 zhlédnutí
Zář
1

Dovolená se Zumbou na ostrově Elba se opravdu povedla. Krásně jsme odpočinuly, užily moře a sluníčka. Už teď se těším, kam pojedeme na dovolenou příští rok…

Cvičení na Elbě

Naše dlouhá cesta na Elbu odstartovala ve Fulneku v 9 hodin ráno na parkovišti u Penny marketu, kde většina zájezdu zumbulek a dvou zumbuláků naložili své zavazadla, rozloučili se svými blízkými a vyjeli na cestu plnou zážitků. Menšina zájezdu vyjížděla z Prahy, Olomouce a nakonec naše další instruktorka Kája z Brna. V autobuse zavládla dobrá nálada hned po výjezdu z Brna, kdy jsme si rozdali Zumba letní kšilty proti sluníčku nebo jako doplněk na cvičení.

V 5 hodin ráno jsme se nalodili na trajekt, kde jsme strávili hodinku na naší vytouženou Elbu. Po vylodění z trajektu na nás čekaly párky s chlebem od pánů řidičů. Po vydatné snídani jsme znovu vyjeli a za chvíli byli v kempu Ville degli Ulivi. Tam na nás čekalo nemilé překvapení a to bouřka. Celou sobotu nám pršelo. Ale jelikož na Elbě prší jednou za měsíc, tak jsme to měli alespoň za sebou.

Naše první cvičení v neděli ráno bylo ve velkém pařáku. Vždy po ranním cvičení na nás čekala polévka s ovocem nebo oplatkem. Celé dny trávili zumbulky a zumbuláci na pláži, u bazénu nebo na výletě. K večeru v 18 hodin na nás opět čekala Zumba s Kájou nebo s Vendou. Atmosféra při cvičení byla vždy super a hlavně účast na cvičení byla skoro 100%. Večery jsme strávili každý jinak. Někdo při skleničce vína, kartách a hlavně ta mladší část zájezdu na animačních programech, kde jsme si znovu zatančili.

Náš pobyt na Elbě nám rychle uběhl, ale ještě než jsme odjeli tak jsme si užili Aqua Zumbu, fotbalové vystoupení a večerní Zumbu. Moc bych chtěla poděkovat Vám všem, kteří jste se tohoto zájezdu zúčastnili a taky mojí milé instruktorce Káji.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com