Zumba s Vendou

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte     Komentáře Žádné komentáře   686 zhlédnutí
Zář
1

Vítejte na mém oficiálním webu. Jmenuji se Vendula Ostřanská a jsem instruktorkou Zumby. Pokud jste z okolí Fulneku, Nového Jičína nebo Bílovce, neváhejte a přijďte si zacvičit!

Co zde najdete?

Tento web je především o Zumbě a proto zde naleznete nejen základní informace o tomto cvičení, ale také informace o jejich dalších variantách, jako například ZumbAtomic nebo Aqua Zumba.

Aby jste si se mnou mohli přijít zacvičit, musíte vědět kdy a kam. Rozvrh hodin pro dospělé i naše nejmenší najdete vždy aktuální v podrobném týdenním přehledu.

Zumba s Vendou

Na těchto stránkách naleznete také mnoho fotogalerií ze cvičení a jiných akcí. Fotky doplňují i zajímavá videa a nechybí ani seznam hudby, kterou můžete slyšet na mých hodinách Zumby.

Pokud na mě máte jakýkoliv dotaz týkající se cvičení, Zumby, plánovaných akcí apod., můžete mě kontaktovat telefonicky nebo emailem. Můžete také využít kontaktní formulář a napsat mi přímo z tohoto webu. Pokud se chcete vyjádřit veřejně, máte možnost přidat vzkaz do knihy návštěv.

Aktuální novinky a ostatní zprávy naleznete v archivu. Pro odběr zpráv z tohoto webu je k dispozici RSS kanál a to jak pro samotné zprávy, tak i pro komentáře.

Doufám, že se vám mé stránky budou líbit a najdete zde spoustu užitečných informací.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com