Zumbaton v Bílovci

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Ostatní zprávy     Komentáře 1 komentář    1 014 zhlédnutí
Říj
25

Říjnový Zumbaton v Bílovci byl super a opravdu se povedl! Sešlo se nás neuvěřitelných 139 účastníků. Celé odpoledne byla výborná atmosféra a skvěle jsme se bavili.

Náš Zumbatón jsme zahájili Zumbou se mnou a po 40 minutách jsme měli přestávku. Mým prvním hostem byla instruktorka Zumby Katka Žaloudková, která Vám ukázala další nové choreografie! Druhým a posledním mým hostem byl Juan Manuel Garcia (Mexičan), který rozproudil dav. Mužské podání Zumby bylo spestřením našeho Zumbatónu. Manuel vylosoval výherce naší tomboly, kde se hrálo o pernamentky, náušničky, šátek, deštník a o Zumba tašku. Na závěr jsme si dali posledních 45 minut Zumby a ukončili společnou fotkou náš 2. Zumbatón.

2. Zumbaton v Bílovci

Během celé akce jste si mohli zakoupit Zumba oblečení, dát si drink nebo si zajít na občerstvení. Děkuji všem za účast a hlavně velké díky patří všem, co se na pořádání této akce podíleli. Tak zase někdy příště…

1 komentář

  • Ahoj všem,
    musím souhlasit, že zumbathon byl úžasný. Skvělá atmosféra, hudba i instruktoři 🙂 Už se těším na další 🙂

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com