Zumba víkend

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   555 zhlédnutí
Lis
22

Zumba víkend byl úžasný a já doufám, že i všichni zúčastnění si z něj odvezli spoustu pozitivních emocí a krásných zážitků, stejně jako já.

Zumba víkend

Víkend probíhal na Horní Bečvě v Hotelu Duo od 19. do 21. listopadu 2010. V krásném horském prostředí jsme prožily víkend v rytmu latiny. Během našeho pobytu jsme propotily všechny trička, užily si malou módní přehlídku boutique Baraka. Předváděly se nejen překrásné šaty, ale i Zumba oblečení, které jste si zde mohly také zakoupit. Dále jsme si užily kosmetiku, masáže a odpočinek. Chtěla bych poděkovat mé mamince za pomoc při organizování tohoto víkendu a za krásnou módní přehlídku. Dále bych chtěla poděkovat Ivě a Dáji z Baraky a nemalé díky patří také Zumba instruktorce Káji. Náš víkend skončil a já se budu těšit na další překrásný víkend s Vámi.

Fotogalerii ze Zumba víkendu naleznete pod tímto odkazem.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com