1. Zumba narozeniny

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře 1 komentář    1 046 zhlédnutí
Úno
7

Naše první narozeninová párty se konala v Bílovci 6. února 2011, kdy jsme oslavili náš společný rok se zumbou. Naší dvouhodinové párty se zůčastnilo 174 dospělých a 34 dětí.

Program pro děti i dospělé probíhal zároveň, ale zvlášť ve dvou tělocvičnách. Děti si užili malování na obličej s Barčou, ZumbAtomic se mnou a s Kájou, hry s Kájou G. a s Milenkou, svačinku na balkóně, kde pozorovali jak to probíhá u dospělých a překvapení v podobě našeho maskota Zumby.

Dospělí měli na programu zahájení celé akce v podobě zápálení našeho papírového dortu, dále zumbu se mnou a s Kájou, tombolu, drinky, prodej zumba oblečení a představení maskota, který přivezl děti do haly na jede jede mašinka. Pak jsme si všichni společně zatancovali 2 písničky, udělali záverečnou fotku a rozloučili se.

Našeho zumba maskota navrhla známá šperkařka Radka Kovačíková, která žije v New Yorku. Touto cestou bych ji chtěla ještě jednou poděkovat za její dílo a doufám, že se Vám všem líbí tak jako mě. Nemalé dík patří i švadlence Dáši za krásné ušití. Oficiální pojmenování našeho maskota proběhne 9. dubna na 3. Zumbatónu v Bílovci.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem co mi přinesli dorty, růžičky, atd. Vážím si toho a budu dělat vše proto, aby jsme oslavili co nejvíce let spolu. Dále musím poděkovat všem co se na této párty podíleli, starali se o Vás, protože bez nich bych to nikdy nezvládla.

Zumba narozeniny

Fotky z narozeninové párty naleznete zde.

1 komentář

  • Co na to říct? Děkuji že jsem u toho mohla být, za tvou trpělivost s naší občasnou nešikovností, za tvé nadšení a dobrou náladu kterou díky zumbě šíříš dál! Těším se na další rok zumby s Vendou!!!

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com