Zumba víkend 2

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   712 zhlédnutí
Bře
28

Zumba víkend byl skvělý a já doufám, že všechny účastnice si odvezly spoustu pozitivních emocí a krásných zážitků, tak jako já.


Víkend probíhal ve Velkých Karlovicích na Hotelu Soláň od 25. do 27. března 2011. V samém srdci Valašska jsme prožily víkend ve stylovém hotelu v rytmu latiny. Během našeho pobytu jste si zkusily Zumbu, Aqua Zumbu, Zumba Toning, odpočinuly si v překrásném welness našeho hotelu. Dále jste si užily malou módní přehlídku kolekce jaro- léto boutique Baraka, která začala pěkně po valašsku slivovicí a naše dvě drahé opory moderovaly přehlídku v krojích. Předváděly se nejen krásné luxusní šaty, ale i kabátky a kalhoty, které jste si zde mohly zakoupit.

Chtěla bych poděkovat hlavně mé mamince za pomoc při organizování tohoto víkendu a za krásnou módní přehlídku. Dále bych chtěla poděkovat Martině, Ivě a Dáji z Baraky, nemalé díky patří Zumba instruktorce Monice a samozřejmě také našim modelkám z řad naších účastnic za odvahu. Náš víkend skončil a já se budu těšit na další překrásný víkend s Vámi opět na podzim. Nechte se překvapit kam pojedeme příště.

Fotky z našeho víkendu jsou k vidění zde.

Vaše Venda.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com