3. Zumba maratón

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte     Komentáře Žádné komentáře   1 138 zhlédnutí
Bře
18

Srdečně vás zvu na třetí Zumba maratón, který se bude konat v Bílovci v hale při ZŠ Komenského v sobotu 9. dubna od 16:00. Exkluzivním hostem bude Javier Calderon Morales z Kostariky.


3. Zumba maratón s Vendou

Javier je skvělým tanečníkem, fitness trenérem a lektorem Zumby. Patří do absolutní evropské špičky instruktorů a je známý svojí profesionalitou a úžasnými choreografiemi. Dalším skvělým hostem bude Tomáš Fajgl z Ostravy. Součástí doprovodného programu bude ukázka Pole Dance (tanec u tyče), oficiální pojmenování našeho maskota, již tradičně oblíbené míchané nápoje, prodej Zumba oblečení a nebude chybět ani tombola.

Cena 350,- (předprodej 280,-) Kč zahrnuje

  • lekce Zumby s Javierem
  • lekce Zumby s Tomášem
  • lekce Zumby s Vendou
  • ukázka Pole Dance

Cena za dítě do 12 let je 180 Kč. Lístky budou v předprodeji od 1. března 2011 na všech mých hodinách. Pokud se však nemůžete dostavit na mou hodinu a rádi by jste přijeli, prosím kontaktujte mě nebo si zarezervujte lístek přímo přes stránky zde. Prezentace v den Zumbatonu bude probíhat od 15:30.

Plakát 3. Zumbatonu

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com