3. Zumbatón

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Ostatní zprávy     Komentáře 5 komentářů   716 zhlédnutí
Dub
10

Náš 3 hodinový maratón proběhl v hale ZŠ komenského v Bílovci dne 9. dubna od 16 hodin, kde jste měli možnost si vyzkoušet další instruktory Zumby, nakoupit Zumba oblečení, ochutnat i zumba drink Létající Zumbule, dále vidět našeho barevného maskota – Zumbulku, která přivedla děti na pódium a zatančily Vám oblíbené písničky, losovali jsme tombolu a společně udělali závěrečnou fotku našeho 3.Zumbatónu.


Naším hostem byl Tomáš Fajgl z Ostravy a hlavním hostem celé akce byl Javier Calderon Morales z Kostariky, jeden z předních Zumba instruktorů vůbec.

Chtěla bych poděkovat jako vždy mé rodině a dalším lidem, kteří se o Vás starali, protože bez nich by to nešlo. Dále Vám všem za úžasnou atmosféru při cvičení, protože s Vámi zumbovat je jedna radost.

Všichni účastníci dokončili náš maratón a přesvědčili se, že jsou velice zdatní. Já doufám, že se Vám líbilo a budete se účastnit naších dalších akcí. Fotky z akce naleznete zde. Sestřih z celé akce zde.

5 komentářů

  • Krásný, skvělý, úžasný zumbathon….. Chtěla jsem se zeptat, jestli třeba nebude ještě více videí, když tam pan kameraman tak dlouho natáčel… je škoda, že je z toho jen 7 minut sestřihu =o) Ale jinak i ten sestřih se povedl =o)

  • Skvělá akce, doufám že tenhle výběr hostů jsme neviděli naposledy… 🙂

  • Super skvělá akce plná krásné pozitivní energie, díky za každou další takovou akci :o)))))))))

  • Zumbatón byl super, skvělá atmosféra, super odvaz…….:)))

  • Nejskvělejší akce, myslím že tenhle Zumbaton byl nejpovedenější.. Kdo nebyl,udělal chybu!! Už se těším na další;)

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com