Letní Zumbamánie

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte     Komentáře Žádné komentáře   690 zhlédnutí
Kvě
20

Letošní léto začneme, jak jinak než venku, velkou Zumba párty. Akce se bude konat 18. června od 18:00 na umělé trávě v Novém Jičíně, za špatného počasí potom v hale ABC.

Nebudou chybět oblíbené míchané nápoje jak alkoholické tak i nealkoholické, dále prodej Zumba oblečení, tombola a především mí skvělí hosté – Karolínka Smutná z Olomouce a Petra Houšťavová z Kopřivnice. Prezentace účastníků začíná od 17:30, předpokládaný konec akce je ve 20:30. Možnost rezervace lístků bude i na stránkách, pokud si nemůžete koupit lístky přímo u jedné z lektorek. Cena lístku je v předprodeji 200,- Kč, na místě 250,- Kč.
Rezervace zde.

Pozvánka na akci!
Dále v ceně budete mít menší občerstvení ve formě ovoce, které nám dodá firma a dále pečivo z pekárny Illík. Přesuňte si všechny oslavy, zařiďte hlídání dětí a přijďte na jedinečnou párty do Nového Jičína! Nezapomeňte si vzít na sebe něco Hawai (věnce, sukně, cokoliv máte doma), ať zapadnete do našeho prostředí.

Program letní Zumbamánie

  • Zumba s Vendou
  • Zumba s Peťkou
  • Zumba s Kájou
  • Zumba s překvapením

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com