Beto v Praze 7.5.

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   701 zhlédnutí
Kvě
8

Betománie dorazila i do Prahy 7.5.2011 na Welness Corny Maratón, kde největší hvězdou byl sám zakladatel Zumby Beto Perez. 4000 zumba nadšenců se nacpalo do haly a očekávalo příchod jediného muže, který ovládl celý fitness svět.

Beto je charizmatický, okouzlující bytost a to jak se pohybuje musí dostat každého. Ne jen Beto stál na pódiu, ale i naše ZES (Zumba Education Specialist) Daniela Česneková, která již vyškolila přes 2000 českých a slovenských zumba instruktorů. Dále ZES Izabela Kin z Polska a spousta dalších instruktorů. Myslím si, že pro každého účastníka této akce to musel být nezapomenutelný zážitek a speciálně pro nás instruktory. Na závěr akce proběhla první zumba svatba přímo na pódiu. Na rozloučenou Beto řekl, že se mu v Praze líbilo a určitě přijede znovu. Tak snad to bude brzo!

Videa z akce

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com