Letní Zumbamánie

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře 1 komentář    832 zhlédnutí
Čvn
19

Naše poslední akce tohoto školního roku, která se konala 18.června od 18 hodin na Zimním stadióně v Novém Jičíně, je za námi a i když nám nevyšla venku, měla letní náboj a Váš úsměv na tváři. Podle toho soudím, že se Vám líbilo a užili jste si Zumbu zase trošku jinak než na pravidelných hodinách.


Prvních 30 minut párty jsme to rozjeli spolu na Vaše oblíbené písničky, dále Vás roztančila Peťa. Následovala větší přestávka, kde jste měli možnost shlédnout módní přehlídku Zumba oblečení a také speciální kolekci Zumba oblečení vyrobenou speciálně pro Vás s naší Zumbulkou, která se Vám opět ukázala jak to umí roztočit. Dále jste obdrželi zdarma každý jahody v krabičce, které věnovala firma z Nového Jičína. Další část naší párty jste to rozjeli s Kájou, kterou již znáte z naších akcí. V poslední přestávce jsme losovali tombolu a hned na to jsme rozjeli naší poslední nejlepší část našeho programu a to Zumbu s překvapením. Poslední tečkou naší párty byla společná fotka a rozloučení.


Všem zůčastněným bych chtěla poděkovat za strhující atmosféru i když nám nepřálo počasí. Dále bych chtěla poděkovat skvělým instruktorkám Petře z Kopřivnice a Káji z Olomouce, které to s Vámi roztočily. Nemalé díky patří mému celému týmu, který se o vás staral a vytvořil nádhernou tématickou výzdobu. Za odvahu mé rodině a přátelům na pódiu při módní přehlídce, kteří to zvládli na jedničku. Našemu hawaii baru za super osvěžující drinky. Jednoduše všem co se na párty podíleli a i Vám účastníkům za výdrž a Vaší přízeň.
Jak to probíhalo se můžete podívat na fotky zde a TV video.

Budu se opět těšit na další společné akci, Venda.

1 komentář

  • Ahoj Vendi, přihlašujeme se na ten tábor na Mlýně. Přijely bychom už v ten pátek. :o) Pokud by to šlo, chtěly bychom třílůžkový pokoj. Děkujeme a už se moc těšíme. Maci, Romča a Pája

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com