Zumba Convention 2011

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   1 326 zhlédnutí
Čvc
13

Aneb největší párty a zároveň vzdělávání zin instruktorů Zumby z celého světa! Letošní ročník byl jedinečný tím, že Zumba má letos výročí 10 let od svého vzniku. Convention trval 4 dny, během kterých probíhaly workshopy, večerní párty a fitness koncert Zumbathon.

Na této akci nemohl chybět jeho zakladatel Beto Perez a další hvězdy Zumby jako Gina, Tanya a všichni kdo k tomuto programu patří. Na letošním ročníku jsme měli koncert s Pitbullem, kterého všichni znáte, protože nazpíval pro Beta naší zumbovou písničku Pause. Další večer jsme měli White Party s Wyclefem, který nazpíval pro Zumbu novou písničku Historia, kterou si již brzy zatančíme na hodinách. Zumba Fitness koncert byl plný krásných nových písniček, choreografií, skvělých instruktorů, kteří nám předvedli jak vypadá Zumba v Americe. Zumba tam je velice spontální a má elektrizující atmosféru.

Já jen za sebe můžu říct, že jsem velmi ráda, že jsem se mohla vůbec účastnit něčeho tak úžasného jako ZUMBA CONVENTION 2011. Stále jsem z toho uchvácená a plná pocitů štěstí. Načerpala jsem nové informace, kroky, písničky, poznala jiné instruktory, zažila atmosféru při koncertech a zumbathonu spolu s 6000 instruktory z celého světa, účastnila se skvělých workshopů se sambou, afrikou, house vibes, udělala si školení na Zumba Gold a Aqua Zumbu a vyzkoušela si úplně nový program Zumba SENTAO (zumba s židlí), který vedl samotný Beto jako první ukázkovou hodinu vůbec.


Jsem nabitá novou energií a moc se těším, že Vás můžu obohatit o své zkušenosti. Prostě kdo může říct, že ve čtyřech dnech zažil Zumbu s Betem, koncert s Pitbullem, koncert s Wyclefem a celou tu šílenou super atmosféru. Těším se na Vás na hodinách! Na oficiální video ze ZUMBA CONVENTION se můžete podívat zde.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com