Beto – PAUSE

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   513 zhlédnutí
Srp
6

Zakladatel Zumba fitness Beto Perez vyhlásil soutěž o nejlepší klip na písničku PAUSE od Pitbulla, kterou již dobře znáte z naších hodin. Proto jsme se i my rozhodli něco natočit. Náš klip je natočený za deště na náměstí v Novém Jičíně. Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se na tomto videoklipu podíleli zejména panu Jirkovi, který nám videoklip sestříhal a natočil, za vedlejší a hlavní role holkám z hodin a dalším instruktorkám, sympatickému číšnikovi a samozřejmně Vám všem za hlasy, které jste nám poslali. Pokud jste ještě video neviděli a nehlasovali, tak návod na hlasování je pod obrázkem.

Jak hlasovat?

Stačí mít založený účet na facebooku a kliknout na tuto adresu a pak už jen na tlačítko VOTE a povolit přístup. Podpořte nás Vaším hlasem. Hlasovat můžete až do 31.8.2011. Pokud se do té doby udržíme v TOP 10, máme šanci na výhru, protože Beto spolu s Pitbullem vybírají výherce nejlepšího videa z TOP 10. Předem děkuji za hlasy a Vaší podporu.

Pokud nemáte účet na facebooku a chcete se podívat na video najdete zde.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com