Zumba dovolená 2011

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   1 060 zhlédnutí
Srp
23

Letošní dovolenou se Zumbou jsme prožili v kempu na pobřeží Palmové riviéry, na kterou jsme odjížděli v pátek 12. srpna odpoledne a na místě jsme byli 13. srpna v dopoledních hodinách, kde již na nás čekal náš sympatický delegát Papoušek, který nás ubytoval.

Neotáleli jsme dlouho a ihned po našem příjezdu ten večer jsme měli naší první hodinu Zumby, na které jsme zavzpomínali na naší loňskou dovolenou na Elbě s hity jako La Bomba, Mayonessa, atd. Na dovolené jsme cvičili dvakrát denně a to vždy ráno v moři nebo v bazénu a večer na hřišti při západu slunce.


Ranní cvičení v moři bylo velmi příjemné a osvěžující. Jednou jsme měli možnost si vyzkoušet i Aqua Zumbu v místím bazéně. Při večerním cvičení jsme opravdu vypotili litry potu, po celý týden naší dovolené jsme měli nádherné tropické počasí, ale všichni to zvládli.

Večerní cvičení jsme si ještě oživili činkami a tak jsme si začvičili i Zumba Toning. Když se blížil konec našeho pobytu naší dva kluci se nám převlekli za instruktorky Zumby a předvedli nám jedno číslo na pódiu, které se jim opravdu povedlo a myslím si, že pobavili nejen celý zájezd, ale i všechny kolemjdoucí.


Doufám, že všichni účastníci byli s letošní dovolenou spokojeni a příští rok nebudou váhat a pojedou s náma opět odpočívat aktivně. Mé poděkování patří instruktorce Káji za vedení hodin, naším kuchařkám za dobré jídlo, delegátovi p. Papouškovi za přístup a ochotu, Vám všem za dárečky a vystoupení k mým narozeninám na dovolené, klukům za okouzlující vystoupení a ještě jednou Vám všem za atmosféru a náladu po celou dobu pobytu.

Fotky z pobytu naleznete v galerii. Arrivederci, Venda.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com