Videoklip PAUSE v TOP 10

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   689 zhlédnutí
Zář
1

Je mi potěšením Vám sdělit, že jsme se s naším soutěžním videoklipem PAUSE probojovali do TOP 10. Dnes v 6 ráno se zastavilo hlasování a my jsme se úspěšně udrželi sice o vlásek, ale jsme tam. Všem Vám moc děkuji za Vaší neodbytnost a vytrvalost, která přinesla úspěch a po včerejším hlasování do noci si odpočiňte.

Co znamená být v TOP 10?  Je to desítka nejlepších klipů z celého světa, které dostali nejvíce hlasů v hlasování na sociální síti facebook. A nyní z těchto 10 videoklipů vybere Beto spolu s Pitbullem jeden výherní, který vyhraje 5 000 dolarů a nezáleží na tom jak se umístil v té TOP 10, každý má šanci. Uvidíme na konci září, jetsli ten náš je okouzlí natolik, že vyhrajeme. Momentálně je všechno ve hvězdách a tak se necháme překvapit, který z klipů vyhraje.

Pro mě osobně už jsme vyhráli teď. Ukázali jsme celému zumba světu  jak silná dokáže být i naše malá Česká Republika, která porazila většinu klipů. Celkem se do soutěže přihlásilo kolem 940 soutěžních videoklipů s jedním cílem a to dostat se do TOP 10.  Jen díky Vám všem, kteří jste nám dali hlasy teď bojujeme o výhru, moc děkuji a vážím si toho.

Soutěžní video můžete shlédnout zde

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com