Zumba na Slavnostech Nového Jičína

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   271 zhlédnutí
Zář
12

Chtěla bych poděkovat městu Nový Jičín, že nás pozvalo jako hosty do jejich bohatého programu a my se tak mohli zúčastnit této akce v Novém Jičíně na náměstí a přiblížit Zumbu všem, kteří zde byli. Někteří z Vás se jen dívali, ale hlavně děti a jejich maminky si zatančily s námi. Pohled z pódia na Vás všechny vypadal úžasně, prostě celé náměstí se hýbalo do rytmu.

Na akci nemohla chybět naše Zumbulka, která je pro tyto akce přímo stvořená, doufám, že dětem udělala radost. Někteří se sice báli, ale jak zjistili, že je hodná, hned se s ní chtěli pozdravit a udělat si fotku. Ti co s náma tančili, dostali za odměnu balónky a odnesli si tak něco na památku z našeho vystoupení. Mé poděkování dále patří svému týmu, který to na pódiu zvládl skvěle a hlavně Vám všem za podporu. Příště se spolu můžeme vidět 20. září na akci, kterou pořádá středisko Europe Direct, která se uskuteční k příležitosti Evropského týdne mobility, ve Smetanových sadech v době od 9 do 12 hodin. Fotky z náměstí zde budou co nejdříve, ale už tu máme sestřih z akce.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Tábor Odry Toning Novinky Fulnek Dovolená Víkend Nový Jičín Narozeniny Zumbaton Zumbule Bílovec Venda Zumba Děti ZumbAtomic Rozvrh Retro Párty AquaZumba

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com