Anketa – Hodina pro maminky s dětmi

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   376 zhlédnutí
Říj
13

Bohužel o hodiny Zumba Toning není zatím zájem a tak mě napadlo, vytvořit pro Vás speciální hodinu pro rodiče s dětmi. Celý školní rok 2009/2010 jsem vedla hodiny rodičů s dětmi, moc mě to bavilo a ráda bych se opět k tomu chtěla vrátit, samozřejmě jsem absolvovala školení na tuto speciální hodinu v roce 2009 v Brně.

A tak mě napadlo spojit klasickou lekci cvičení rodičů s dětmi a Zumbu. Budeme si hrát, tancovat, bavit se a k tomu můžeme využít perfektní čas každý čtvrtek od 17 hodin v Tatrovance v Novém Jičíně. Cvičení je vhodné pro děti od 2 do 5 let a na cvičení budou vítáné nejen maminky, ale tatínci, babičky,dědečci a starší sourozenci. Prosím hlasujte v anketě zda by o tyto hodiny byl zájem, děkuji.


BlueBoard.cz


Cvičení rodičů s dětmi znamená společné zážitky a radostné, společně prožité chvilky plné tanečků, pohybových her, písniček a říkanek. Tento společně prožitý čas upevňuje citovou vazbu mezi rodičem a dítětem a společné cvičení přispívá k lepší kondici dětí i rodičů. Díky tomuto cvičení získávají děti kladný vztah k pohybovým aktivitám již v útlém věku. Učí se různým pohybovým dovednostem, rozvíjí svou obratnost, zvykají si na kolektiv a celkově se připravují na přechod do sportovních oddílů či kroužků.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com