Speciální Zumba víkend

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   193 zhlédnutí
Říj
10

Náš zumbový víkend 8.-9.10.2011 na Davidově mlýně jsme si užili na plno. Hotel se nachází v malebném údolí řeky Moravice v krásném prostředí. V cvičebním sále hotelu jsme si dali pořádně zabrat.

Nejen již známou Zumbu jsme cvičili, ale dále Zumba Toning se speciálníma činkama, které neslouží jen jako posilovací nástroj, ale i jako hrací. Odpoledne si každý užil po svém. I když nám počasí nepřálo, někteří šli na procházku, jiní do sauny nebo do postele.


Na večerní cvičení byla pro Vás nachystaná novinka Zumba s židličkama, oficiální název je Zumba Sentao, která se Vám moc líbila. Večer jsme si promítli film a v neděli ráno si dali poslední dávku endorfinů. Všem děkuji za Vaší účast a super atmosféru na cvičení. Doufám, že všichni byli spokojení a těšíte se na příště, kde to opět roztočíme. Fotky z víkendu budou během týdne v galerii.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com