Zumbamaratón v Avionu

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   404 zhlédnutí
Říj
20

O víkendu 15. a 16. října se konal k 10. narozeninám oblíbeného Shopping parku v Ostravě Zumbamaratón. Avion oslavil své narozeniny sportem a Zumba u toho nemohla chybět. Pod vedením certifikovaných Zumba instruktorů jste si užili 3 hodiny krásné latinsko-americké hudby, super atmosféru, propocené oblečení a endorfiny všude kolem nás.


Moderátoři celé akce byli Petr Svěcený a Vojta Bernadský, které určitě znáte z obrazovky. Maratón odstartovaly děti, pro které byla připravená na závěr Zumba soutěž. Po soutěži už jsme tančili všichni a 2,5 hodiny bylo před námi. Na pódiu jste během víkendu mohli vidět Petra Kalinu (Frenštát p. R), Tomáše a Agnes Fajglovi (Ostrava), Hanku Miškovou (Ostrava), Martinu Stárkovou (Ostrava), Aničku Tamášovou (Havířov), Monču Paprskářovou (Frenštát p. R.), Valérii Kiliánovou (Košatka), Heidi Steckerovou (Odry), Adélu Šandlovou (Studénka), Renátu Fialovou (Příbor) a mou maličkost.


Chtěla bych Vám všem poděkovat za odvahu přijít si zatančit do Avionu a hlavně instruktorům za jejich vystoupení na pódiu. Snad se tato akce líbila a sejdeme se někdy opět příště na dalších akcích. Video z celé akce zde a fotky již brzy.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com