4. Zumbatón s After párty

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   228 zhlédnutí
Lis
18

V sobotu 12. listopadu jsme odstartovali náš 4. Zumbatón v 16 hodin v hale ZŠ komenského v Bílovci. Rozcvičkou jsme se společně zahřáli a pak nastoupila Kristýna jako první host akce. Po 40 minutách jsme měli malou přestávku, během které jste měli možnost dát si drink, nabrat sílu na další 2 hodiny a shlédnout první vystoupení dětí. Dále jsme to rozjeli spolu na Vaše již známé a oblíbené písničky, které jste si užily.


Následovala druhá přestávka, ve které jste dostali zdarma ovoce od občerstvení U Kocourků v Novém Jičíně a vylosovali jsme šťastné výherce naší tomboly. Na poslední část maratónu jsme měli pozvaného skvělého Zumba instruktora Eliera z Kuby, který byl neuvěřitelný. Po 2,5 vyčerpávajícíh hodinách jsme ukončili náš Zumbatón společnou fotkou. Ale poprvé na nás čekala After párty od 22 hodin s naším hostem DJ Elierem v Koruně v Novém Jičíně, na kterou jste měli vstup zdarma. Kolem půlnoci DJ Elier skončil a tak i tímto náš velký taneční maratón, i když někteří nezničitelní pokračovali do ranních hodin. Doufám, že se Vám akce líbila a budu se těšit opět na další s Vámi. Chci poděkovat všem, kteří se zůčastnili, své rodině a známým, bez kterých bych to nezvládla, hostům 4. Zumbatónu Kristýně a Elierovi a dále pak za krásné fotky a video. Fotky jsou již v galerii a video z celé akce najdete zde.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com