Víkend na Troyeru s Barakou

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Archiv, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   116 zhlédnutí
Lis
24

Náš další podzimní víkend 4.-6.11.2011 jsme si užili v překrásném komplexu hotelu Troyer v Trojanovicích.  V pátek po příjezdu jsme se ubytovali a vrhli se na první hodinu Zumby. Další den jsme si vyzkoušeli Zumba Toning a světovou novinku Zumba Sentao (s židličkama).


Jinak po celý sobotní den jsme měli možnost využít masáže, pedikůry, kosmetiky, krásného počasí na procházku a  bazénu v hotelu.V sobotu večer již na nás čekala módní přehlídka boutique Baraka přímo v hotelové restauraci, která se velmi povedla díky profesionálním modelkám, které předvedly překrásné modely. Po přehlídce jste měli možnost si zakoupit modely přímo z přehlídky.


V neděli nás čekala poslední hodina, kterou jste si užili na plno a rozloučení. Děkuji za skvělou atmosféru celého pobytu a snad příště opět naviděnou. Fotky z víkendu naleznete v galerii.

Venda a boutique Baraka

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com