Pohádkové bruslení – poděkování

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   202 zhlédnutí
Led
2

Ve středu 28.12.2011 se konalo v Novém Jičíně od 17 hodin na Zimním stadiónu Pohádkové bruslení s Vendou aneb i Mrazík tančí Zumbu. Při vstupu na stadión obdržely Vaše děti kartičky, na kterých měly 6 políček na razítka.

Děti měly za úkol splnit všech 6 disciplín, které byly připraveny na ledě v pohádkové části. U každé z disciplín potkaly pohádkovou postavu, která jim za splnění úkolu dala razítko. Děti byly velmi šikovné, a co já jsme viděla, všechna políčka byla vyplněna.


U hodu na Mrazíka sněhovými koulemi jste mohli vidět velkého loupežníka, dále u zalívání stromků na ně čekali loupežník a bohatýr, třetí disciplína bylo chytání kaprů, u kterého stál kocour Mourek. Pak Vás krásná ruská dívka vyzkoušela z vědomostí o pohádce, u Ivánka děti přenášely dříví, mléko a ořechy od Marfušky a u dědy Mrazíka táhly sáně s košťaty. V průběhu děti mohly malovat, skládat puzzle a pomalovat si tváře.

Na druhé polovině ledu ostatní mohli volně bruslit a také zatančit si pár písniček se mnou (Nastěnkou) a kocourem Mourkem. Na závěr nás bohužel vyhodili, ale stačili jsme společně se Zumbulí dětem rozdat krásné účastnické listy na památku a něco sladkého.

Chci Vám moc poděkovat za Vaší účast na této akci a hlavně celému týmu, který to pro Vás nachystal a věnoval se Vaším dětem. Video z celé akce můžete shlédnout zde a fotky budou během týdne ve fotogalerii. Velké díky patří i sponzorům této akce NC Line, Pars Komponenty, lékárna MODRÁ HVĚZDA a pekařství Illík. Ještě jednou díky a někdy opět snad na viděnou zase na jiné akci!

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com