2. Zumba narozeniny

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   266 zhlédnutí
Úno
13

V neděli 12. února v Bílovci jsme oslavili naše 2. narozeniny Zumby s Vendou velkou narozeninovou párty. Program byl připravený jak pro dospělé ve velké hale tak i pro Vaše děti v malé tělocvičně.

Naším hostem byla Kája z Olomouce, která Vás jako první rozehřála v hale a pak se věnovala Vaším ratolestem. Při vstupu do tělocvičny děti dostaly párty čepičky na uvítanou, spolu jsme si zatančili, zahráli hry, o přestávce děti svačily a poté se vrátily do tělocvičny. Během celého programu děti Baruška krásně pomalovala a jejich úsměvy hovořily za vše.


Ve velké hale jste měli možnost si dát něco k píti, koupit si Zumba náramek, shlédnout výstavku obrázků Vaších dětí, užít si cvičební párty se mnou, s Kájou, se skvělou aparaturou a videoprojekcí, kde jste měli možnost shlédnout naše pořádané akce. Na tento rok mám jen krásné Zumba vzpomínky a doufám, že vy také a těšíte se opět na další akce! Náš třetí rok jsme odstartovali a já se budu těšit na naše třetí narozeniny! Video je zde a fotky z celé akce budou během týdne.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com