Hostem na Zumba akcích

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   503 zhlédnutí
Úno
29

Chtěla bych Vás upozornit na 2 nadcházející akce v dubnu, na kterých budu hostem. Naše další velká akce bude až 19. května a to v Novém Jičíně a bude charitativní. Tak neváhejte a přijďte podpořit i jiné projekty.

MEGA ZUMBA PÁRTY V KOPŘIVNICI

Akce se bude konat 14. dubna od 17 do 20 hodin v hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Pořadatelkou je Petra Houšťavová. Dalšími instruktorky budou Monika Paprskářová, Heidi Steckerová, Renáta Fialová, Katka Žaloudková a moje maličkost. Vstupenka na tuto párty stojí 180 Kč a já mám u sebe pár lístku na tuto akci.

Charitativní zumba na podporu psího útulku ve Studénce

Na tuto akci se můžete těšit 21. dubna od 10 do 12 hodin dopoledne v Dělnickém domě ve Studénce. Vstupenka na akci stojí 120 Kč, ale pokud nebudete chtít jít, ale chcete i tak pomoct, mám u sebe speciální lístky za 50 Kč. Výtěžek z akce půjde na pejsky, tak přijďte se protáhnout a podpořit dobrou věc. Pořadatelkou akce je Valérie Kiliánová. Jako další uvidíte Kristýnu Martinátovou, Heidy Steckereovou, Katku Žaloudkovou, Tomáše Kubyzňáka, Adélu Šandlovou a opět mou maličkost. Opět na tuto akci mám pár lístku, tak co nejdříve si je zamluvte jinak je vrátím a určitě se prodají.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com