Aqua Zumba párty v Novém Jičíně

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   314 zhlédnutí
Bře
1

Zajistila jsem pro Vás speciální akci, která se bude konat v sobotu 5. května na bazéně v Novém Jičíně od 17 do 19 hodin. Nejdříve se rozehřejeme na hale Zumbou (45 minut) a pak skočíme do bazénu a poprvé si vyzkoušíte hodinu AQUA Zumby!

Na tuto párty je omezený počet míst 30! Prosím zarezervujte si své místo zde a přijďte vyzkoušet něco nového! Cena akce bude 100 Kč.


Co je to Aqua Zumba? Zkrátka jen „přenesete“ suchozemskou verzi zumby do vody. Pořád je to tanec, ale zároveň i fitness cvičení, zábava a radost!Šetrný a zábavný způsob cvičení, u kterého se sice nezapotíte, ale do těla si dáte o mnoho víc než jakýmkoliv cvičením na suchu. Vodní prostředí je také z hlediska cvičení méně zátěžové a tudíž zdravější pro lidské tělo.

Nedokážete si to představit, jak budete ve vodě tančit? Ukázka Aqua Zumby zde.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com