Crazy tábor pro děti

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Novinky     Komentáře Žádné komentáře   733 zhlédnutí
Bře
22

Nevíte kam poslat své děti na tábor? Už můžete přestat přemýšlet a honem je přihlásit na Crazy tábor v termínu 18. až 24. srpna, který se bude odehrávat na rekreačním středisku Relaxa.

Na děti čeká krásná příroda, pestrý nápaditý program, ubytování s venkovním  bazénem, plnou penzí a super parta instruktorů. Tábor je vhodný pro děti od 6 do 12 let.


Náš tábor nebude jako ostatní, u nás neexistují fyzikální zákony a svět se občas zblázní a vše je naopak. Ráno chodíme spát a večer vstáváme a snídáme. Noční hra se koná o poledni a místo v bazénu si zaplaveme na trávníku. Zkrátka dětské fantasii se meze nekladou. Součástí tábora je i prostor, ve kterém děti mohou samy navrhovat a připravovat nové pokusy, experimenty a aktivity. Děti budou ubytované na překrásném rekreačním středisku Relaxa, budou se starat o ně jen ti nejlepší instruktoři a užijí si s námi tábor na plno. Na ubytování Vaších dětí se můžete podívat na stránkách rekreačního střediska.

Cena 3 400 Kč zahrnuje

  • ubytování v budově – 6 nocí
  • strava 5x krát denně
  • celotáborový program
  • táborové tričko

Přihlásit Vaše dítě můžete přes rezervaci, záloha 1700 Kč by měla být zaplacená do 20. května.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com