Zumba Conference 2012 London

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   419 zhlédnutí
Bře
1

Aneb největší párty a zároveň vzdělávání ZIN instruktorů Zumby z celého světa konečně poprvé v Evropě! Tento první ročník v Evropě se konal v Londýně v krásném moderním komplexu, který se již teď připravuje na letní olympijské hry. Konference trvala 3 dny, během kterých probíhaly workshopy, večerní párty a fitness koncert Zumbathon.

Na této akci nemohl chybět jeho zakladatel Beto Perez a další hvězdy Zumby jako Gina, Tanya, Lindsey Taylor, Kass Martin a další, kteří k tomuto programu patří. Na fitness koncertě se poprvé uvedla písnička CrazyLove, kterou nazpíval Beto se známou zpěvačkou Marou z Kolumbie, která se jistě již brzy objeví na naších hodinách. Další večer se konala velká karnevalová párty na které nám zazpívala Mara.


Já jen za sebe můžu říct, že jsem velmi ráda, že jsem se opět mohla účastnit něčeho tak velkého i v Evropě a doufám, že příští ročník bude opět někde poblíž. První den jsem měla školení na nejnovější program Zumba SENTAO, který vedla úžasná ZES Marcie Gill. Po ukončení, jsem se stala jedna z prvních oficiálních instruktorů Zumba Sentao. Druhý den jsem měla workshop na Zumbu pro děti se samotnou spoluzakladatelkou programu Ginou, kde jsem načerpala nové náměty a písničky pro ty nejmenší.

Dále jsem se zúčastnila Saturday night fever s Kass, což byla párty v rytmu 80-tých let. Bylo to super tancovat na tak staré písničky a ty pohyby, no prostě nemělo to chybu. Poslední den jsem měla workshop na Salsu a Merengue a závěrečnou tečkou pro mě byl Warm up s Tanyou, která je podle mého momentálně nejlepší instruktorkou Zumby, kterou jsem poznala. Za celý víkend jsem načerpala nové informace, kroky, písničky, poznala jiné instruktory, zažila atmosféru a těším se na naše společné hodiny!

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com