Zumbamánie pro dětský úsměv

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte     Komentáře Žádné komentáře   562 zhlédnutí
Bře
1

Neváhejte a přijďte podpořit charitativní akci, jejíž výdělek bude věnován dětem ze Speciální Základní a Mateřské školy v Novém Jičíně a podpořme tak jejich projekt SMYSLOVÁ ZAHRADA.

Akce se uskuteční 19. května od 16 hodin na Zimním stadióně v Novém Jičíně. Na akci se budou podílet nejlepší instruktoři Zumby z našeho okolí: Monika Paprskářová, Valérie Kiliánová, Petra Houšťavová, Pavla Kovalčílková, Marie Vaštáková, Petr Kalina a já. Celou akcí Vás provede moderátor Marián Žárský.

Na závěr předáme šek na částku, jejíž výše záleží jen na nás. Po třech hodinách na stadióně nekončíme, ale zakončíme to na After párty od 22:00 hodin v Koruně, kterou mají všichni účastníci akce v ceně vstupného. Vstupenky budou v prodeji u všech instruktorů od 10. dubna 2012.  Oficiálními barvami akce jsou žlutá a růžová, nezapomeňte si vzít tyto barvy na sebe.

Cena lístku 200 Kč předprodej, 250 Kč na místě

  • 3 hodiny se 7 instruktory
  • After Párty v Koruně
  • dobrý pocit

Partneři akce jsou firmy Pars Komponenty, NC Line, Pamet a Lari. Dále Zimní stadión v Novém Jičíně, Koruna music club, kosmetický salón IRIS, květinářství Klosovi, Zdravě snadno a agentura inAGENCY.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com