Charitativní Zumbamánie pro dětský úsměv

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   243 zhlédnutí
Kvě
21

V sobotu 19. května proběhla na Zimním stadioně charitativní Zumbamánie pro dětský úsměv, jejíž výtěžek jsme přímo na akci věnovali paní ředitelce ZŠ a MŠ speciální v Novém Jičíně a Lukáškovi, který se na nás přijel podívat. Zumba je fitness program, který milujou milióny lidí na světě a naše republika není výjimkou.

Naše náklonost k Zumbě a nejen k ní nás v sobotu všechny spojila a vybrali jsme neuvěřitelných 23 400 Kč, které jsme věnovali na projekt SMYSLOVÁ ZAHRADA. Teď už jen držíme palce, ať se škole podaří sehnat zbývající část peněz na tento projekt a těšíme se, že si děti v krásném počasí budou užívat zahradu přizpůsobenou svým potřebám.

Na celé akci se podílela skvělá parta Zumba instruktorů z okolí Nového Jičína bez nároku na honorář a to Monika Paprsářová, Valérie Kiliánová, Marie Vaštáková, Pavla Kovalčíková, Petra Houšťavová, Petr Kalina a moje maličkost. Celou sobotní akcí Vás provedl skvělý moderátor Marián Žárský, kterému patří velké díky.

Dále patří mé poděkování své rodině a kamarádům, bez kterých by mi přípravy této akce trvaly nekonečně dlouho, ale s jejich pomocí je to radost. Dále děkuji všem sponzorům, kteří přispěli na náklady této akce a to jmenovitě firmám Pars Komponenty s.r.o., NC line s.r.o., Lari s.r.o. a PAMET s.r.o., dále kosmetickému salónu Iris z Nového jičína, OBČERSTVENÍ K+K, Music Clubu Koruna za super After párty a Zimnímu stadionu za prostory.

Chci poděkovat i hlavně Vám všem, kteří jste si koupily vstupenky, protože bez Vás by to nešlo! Měli jste možnost si vyzkoušet 7 různých instruktorů, vypotit nadbytečné kalorie, nechat si udělat analýzu těla, dát si dobrý drink od našeho barmana Jindry a hlavně jsme podpořili děti. Fotky a video na památku z této krásné akce budou co nejdříve na stránkách a na facebooku. A naposledy i díky Vám všem, které jsem nezmínila.

Novojičínský deník o nás napsal.
Videozáznam z akce.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com