Dětská Zumba a REVUE

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   336 zhlédnutí
Čvn
14

Naše první ZUMBA REVUE aneb velké závěrečné vystoupení pro rodiče a další rodinné příslušníky se odehrálo v Bílovci 10. června v Kulturním domě. Všechny děti, které navštěvují kroužek ZumbAtomic vystoupily se svými skladby a předvedly Vám, co jsme se za ten rok společně naučili.

Chtěla bych ještě jednou Vám všem poděkovat, že své děti dáváte ke mě do kroužku. S dětmi mě to nesmírně baví a doufám, že příští rok se opět otevřou Zumba kroužky a uvidím známe tváře. Vystoupení bylo krásné, dětem se to povedlo. Pokud by někdo chtěl záznam z našeho vystoupení napište mi, rozmnožím to a za symbolickou částku předám buď ještě na hodinách nebo se někde určitě sejdeme.

Video z vystoupení jsem dala na internet a můžete se podívat zde na  1. část a 2. část. Fotky z vystoupení budou co nejdříve, teď se zpracovávají a budou během víkendu.

Ukončení hodin a předání vysvědčení dětem:

  • MŠ Bílovec- 13.6 v 15 hodin ve školce
  • MŠ Fulnek- 19.6 v 16 hodin ve školce
  • MŠ Beruška NJ- 18.6 v 16 hodin ve školce
  • ZŠ Komenského Fulnek- 18.6 v 14:30 hodin ve škole
  • ZŠ Komenského Bílovec – 20.6 v 16:30 hodin ve škole


Užijte si děti moje prázdniny a v září snad opět na viděnou! Kdyby se někomu moc stýskalo, tak na CRAZY tábor pro děti od 6-12 let máme pár místeček volných. Budu se na Vás moc těšit!

Vaše Venda a Zumbule

Přidej komentář

 

 • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
 • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
 • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com