Jak jsme se měli na šmoulím táboře

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   195 zhlédnutí
Čvc
9

Šmoulovaná na Bečvě 4.7-8.7.2012

Náš tábor se odehrával v krásném prostředí Relax Kyčery na Prostřední Bečvě, kde jsme byli ubytování v krásných srubech, které vypadaly jako šmoulí domečky. Naši táborníci měli dorazit ve středu kolem 17 hodiny a zrovna, když se objevili první z nich, začala velká bouřka. Přivítání bylo dokonalé. První den jsme se seznámili s prostředím, povečeřeli a hledali šmoulí poklad. Na závěr prvního dne jsme měli táborák a opékali jsme párky.

Druhý den jsme se probudili do velmi horkého dne, který začal rozcvičkou, následovala snídaně a poté dopolední program. Vyrobili jsme si poštovní schránky a po celou dobu pobytu jsme v nich nacházeli nějaké dobroty od Gargamela. Na našem táboře jsme měli bazén a malé brouzdaliště, což bylo pro naše malé táborníky ideální v těchto vedrech. Po obědě jsme měli vždy čas si odpočinout a nabrat nové síly. Druhý den byl ve znamení havaj párty a tak večer jsme tancovali a podlézali tyč.

Třetí den jsme měli velkou šmouliádu, ve které jsme měli splnit 8 disciplín. Všechny děti byly šikovné a tak večer bylo vyhlášení, ale ještě před tím na náš tábor zavítal kouzelník. Kouzelník dětem ukázal pár magických kousků a dětem se to moc líbilo i maminky byly nadšené. Čtvrtý den jsme měli na programu maškarní karneval a na tábor přijela opět návštěva a to teta Baruška, která krásně děti namalovala. Odpoledne maminky dětem dodělávaly masky a už jsme mohli konečně na průvod. Po večeři jsme čekali až se setmí a můžeme vyrazit směrem k lesu na stezku odvahy. Stezka odvahy měla velký úspěch a někteří ji dokonce šli třikrát. Poslední den jsme se sbalili, rozloučili a vyrazili směrem domů.

Chtěla bych poděkovat instruktorkám Míši a Lence za velkou pomoc na táboře, kouzelníkovi za krásné vystoupení, Barušce za pomalování dětí, všem maminkám, babičkám, dědečkům za spolupráci na táboře, všem známým za půjčení potřebných věcí a hlavně mému Markovi za velkou pomoc. Díky Vám všem a dětem se nám tábor podařil a snad se uvidíme příští rok opět na táboře!

Fotky z tábora jsou zatím jen facebooku, ale co nejdříve je sem dodám.

Vaše Venda

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Tábor Odry Toning Novinky Fulnek Dovolená Víkend Nový Jičín Narozeniny Zumbaton Zumbule Bílovec Venda Zumba Děti ZumbAtomic Rozvrh Retro Párty AquaZumba

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com