Jak dopadlo POHÁDKOVÉ BRUSLENÍ?

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   118 zhlédnutí
Pro
28

Děkujeme všem za účast na druhém ročníku POHÁDKOVÉHO BRUSLENÍ S VENDOU, které tentokrát mělo hlavní postavu Shreka a Fionu, dále na ledě děti potkávaly Ferdu Mravence a Berušku, Gargamela s Azraelem, prince s princeznou, Taťku Šmoulu a Nastěnku.

Doufáme, že děti byly spokojené a podařilo se jim splnit všechny disciplíny, které byly připravené. Ale jak jsem viděla, kartičky na razítka měly skoro všichni úplně plné. Na konci našeho programu děti dostaly odměny a účastnické listy, které nám předávali pohádkové postavy a Zumbule, která se objevila a zatančila nám Zumbu. Fotky z letošního ročníku najdete zde.

Již nyní se těším na třetí ročník našeho POHÁDKOVÉHO BRUSLENÍ zase za rok, ale uběhne to jako voda. Chtěla bych ještě poděkovat všem, kteří mi pomohli a starali se o Vás a Vaše děti a samozřejmě všem sponzorům akce. DÍKY DÍKY DÍKY! Bez Vás všech by to nešlo.

 

Šťastný Nový rok,Venda.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com