Pro děti ze Zumby CD

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte     Komentáře Žádné komentáře   288 zhlédnutí
Led
24

Moc mě mrzí, že se mi letošní VÁNOČNÍ DÁREK nepovedl a některé CD nefungují a proto Vám nechávám odkaz na stáhnutí všech písniček zde. V Bílovci proběhne již třetí narozeninová párty se skvělými hosty 17. března od 16 hodin na hale ZŠ Komenského. Akce bude opět jak pro dospělé tak i děti. Zumbulka bude slavit 2 roky a tak u toho nesmíte chybět. Dále pro děti letos budu pořádat víkend (pro starší 7-12 let v hotelu Kahan na Horní Bečvě v termínu 12.4-14.4 a pro menší zatím nemám termín, ale bude v květnu na jednu noc). S dětmi budeme opět trénovat na velké červnové závěrečné vystoupení. A v létě budu pořádat tábor pro rodiče s dětmi v termínu 10. – 14.7.2013 a pro děti 6-12 let bude termín již taky brzo. Momentálně na stránky nedáváme fotky a tak všechny fotky z akcí a z hodin najdete zde.

Vaše Venda.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com