1. Zumba víkend pro děti

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   367 zhlédnutí
Úno
21

Víkend pro děti 6-12 let aneb Zumbamánie na Kahanu

Každý rok pořádáme Zumba víkendy pro dospělé, proto jsem se rozhodla udělat první víkend jen pro děti bez rodičů. Děti čeká plný víkend tance a pestrý program. Budeme vyjíždět z Fulneku, Bílovce na hotel Kahan na Horní Bečvě, kde strávíme víkend od 12. dubna do 14. dubna 2013. V cenně pobytu mají děti plnou penzi, autobusovou dopravu na hotel, dále na hotelu máme k dispozici bazén, tělocvičnu a venkovní hřiště. Akce se uskuteční při minimálním počtu 15 dětí.  Pojeďte si s námi užívat a protančit celý víkend. Na hotelu budou spolu s námi tanečnice z Frenštátu a okolí od instruktorky Moniky Paprskářové, takže naše první Zumba soustředění bude nezapomenutelné! Přihlásit se můžete přes email vendula.ostranska@seznam.cz nebo na hodinách do 31. března 2013.

Cena víkendu je 1 500 Kč na dítě.

zumbule_slide

Víkend pro děti od 4 do 6 let aneb přežití na Belárce

Zumba víkend pro ty nejmenší ze školky, kteří nemají strach a mají rádi Zumbu. Odjezd z Fulneku v sobotu ráno 18. května na hotel Belária v Hradci nad Moravicí, kde budeme ubytovaní v tělocvičně. Čeká nás velké dobrodružství s naší Zumbulí, kterou nám ukradli piráti a nechtějí ji nám vrátit. Pojeďte společně se mnou a s paní učitelkou MŠ Táňou zachránit naší Zumbulku. V cenně našeho pobytu na jednu noc budou mít děti sobotní oběd, večeři, nedělní snídani a oběd, pestrý zajímavý program, ubytování a dopravu autobusem. Návrat z přežití bude 19. května odpoledne.  Na víkend je nutné si vzít spacák a karimatku. Přihlásit se můžete na emailu vendula.ostranska@seznam.cz nebo na hodinách do 15. dubna.

Cena pobytu je 800 Kč na dítě.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com