Zumbamánie pro Amálku s After párty

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře 1 komentář    255 zhlédnutí
Bře
9

Je tu opět můj oblíbený měsíc lásky květen a rozhodla jsem se, že uděláme druhý ročník charitativní akce v Novém Jičíně. Na loňské Zumbamánii pro dětský úsměv jsme vytančili neuvěřitelných 23 400,- Kč, které podpořily projekt Speciální Základní a Mateřské školy v Novém Jičíně SMYSLOVÁ ZAHRADA. Proto neváhejte a přijďte si s námi zatančit pro dobrou věc 11. května 2013 od 17 hodin na Zimní stadión v Novém Jičíně.                                                                               DSC0224Akce se jmenuje Zumbamánie pro Amálku, protože výtěžek budeme předávat přímo na akci Amálce s její maminkou. Amálka je čtyřletá slečna, která trpí oboustrannou percepční sluchovou vadou. Proto potřebuje zakoupit sluchadla Phonak NIOS MICRO V. Celková suma za sluchadla a ovládání k nim je okolo 53 000,- Kč, pojišťovna by měla z této částky proplatit 11 000 ,-Kč. Částka kterou budeme předávat,  záleží jen na nás.

Na akci si užijete 150 minut žhavé Zumby se skvělými instruktorkami Monikou Paprskářovou, Renátou Fialovou a s mou maličkostí. Dále bude možnost si na akci koupit sportovní oblečení a občerstvit se skvělými míchanými alko i nealko drinky. Naší akci bude doprovázet DJ Mikee, který bude zároveň i moderátor naší akce.

Lístek na Zumbamánii pro Amálku stojí 200,- Kč v předprodeji u mě na hodinách nebo je možná rezervace lístků přes svou instruktorku nebo mě. Na místě bez rezervace lístku dopředu 250,- Kč. 

Po skončení cvičení kolem 19:30 hodin, ale ještě nekončíme a uvidíme se od 22:00 hodin v A Klubu (Hotel Abácie). Na After párty máte vstup zdarma se svými známými, kde se přesouváme a ještě to pěkně roztočíme, protože z útraty v A Klubu poputuje část penízků Amálce. DJ Mikee nám bude hrát určitě skvěle a nějaké Zumba songy nám jistě zahraje na přání. Není to akce pro uzavřenou společnost, ale pro ty, kteří se chtějí pobavit, dobře zatančit a ještě k tomu přispět na dobrou věc. Pokud máte zájem o rezervaci stolů, napište mi pro kolik osob a jméno. Těším se na Vás, Venda.

amálka

1 komentář

  • Ahoj Vendo mas jeste listek na zitra na tu zumbu za 200 kc.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com