Jak dopadla charitativní akce pro Amálku

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   180 zhlédnutí
Kvě
14

Akce proběhla 11. května od 17 hodin na Zimním stadióně v Novém Jičíně, kde se sešlo několik desítek skvělých tanečnic, které podpořily tuto akci zakoupením lístků. Akce trvala 150 minut, vystřídaly se na pódiu 3 instruktory Zumby  Renáta Fialová, Monika Paprskářová a já. Během první přestávky proběhlo vystoupení dětí z mateřských škol Nového Jičína, které se jim moc povedlo a jejich rodiče přispívali Amálce dobrovolně jakoukoliv částku do kasičky.

zumbaton_11_5_2013_135V druhé přestávce jsme již předávali penízky Amálce, která je nutně potřebuje na  speciální sluchadla Phonak NIOS MICRO V. Celková suma za sluchadla a ovládání k nim je okolo 53 000,- Kč, pojišťovna by měla z této částky proplatit 11 000 ,-Kč a nám se podařilo vybrat krásných 10 670,- Kč. Chtěla bych Vám všem, kteří jste si zakoupili lístek na akci nebo jen přišli a přispěli, moc poděkovat z celého srdce. Jsem moc ráda, že jsme díky Zumbě opět mohli pomáhat a těším se zase někdy příště. Všechny fotky z akce najdete zde.

Vaše Venda.

zumbaton_11_5_2013_183

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com