Příměstské tábory Fulnek, Bílovec, NJ

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   811 zhlédnutí
Kvě
20

Neváhejte dlouho a přihlaste své dítě na příměstský tábor ve Fulneku, Bílovci nebo v Novém Jičíně. Děti se můžou těšit na týden plný dobrodružství, skvělou celotáborovou hru,  výlety do okolí, různé hry, soutěže o ceny a maličkosti. Budeme se dětem věnovat spolu s mým týmem po celý den a budeme se snažit o to, aby se jim nejen líbilo, ale těšily se na nás každý den po celý týden.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR NOVÝ JIČÍN

V termínu 5-9.8.2013 se bude konat v Novém Jičíně příměstský tábor pro děti od 5 do 10 let. Každé ráno  se budeme scházet v rodinném centru Provázek, ul. Bohuslava Martinů od 8:30 a potom si Vás budou rodiče mezi 16:30-17:00 hodinou vyzvedávat opět v rodinném centru. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. Děti budou mít na táboře zajištěné svačinky a  na obědy budeme chodit do školní jídelny na ZŠ Jubilejní. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Nového Jičína. Poslední den táboru by jsme chtěli uspořádat táborák a tak uvidíme, jak nám bude vycházet počasí.

  • Cena táboru bude 1300,- Kč, na tábor bude maximální počet 20 dětí. Rezervace táboru zde.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR FULNEK

V termínu 12-16.8.2012 (pondělí až pátek) se bude konat ve Fulneku příměstský tábor pro děti od 6 do 11 let. S dětmi budeme mít zázemí v ZŠ T.G. Masaryka (dolní škola), kde se budeme každé ráno scházet od 8:30 na hřišti a zde si Vás budou rodiče mezi 16:30-17:00 hodinou vyzvedávat. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. V cenně táboru děti budou mít svačinky a na oběd budeme chodit do restaurace MKCF. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Fulneku. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičnu dolní školy. Poslední den 16.8 by jsme chtěli uspořádat táborák a tak uvidíme jak nám bude vycházet počasí.

  • Cena táboru bude 1300,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace táboru zde.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BÍLOVEC

V termínu 26-30.8.2012 (pondělí až pátek) se bude konat v Bílovci příměstský tábor pro děti od 5 do 12 let. S dětmi budeme mít zázemí Gymnázia M.K., kde se budeme scházet  každé ráno od 8:30 na hřišti a zde si Vás budou rodiče mezi 16:30-17:00 hodinou vyzvedávat. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. V cenně táboru děti budou mít svačinky a na oběd budeme chodit do jídelny na dolní školu ZŠ Komenského. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Bílovce. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičnu. Poslední den 30.8 by jsme chtěli uspořádat táborák a tak uvidíme, jak nám bude vycházet počasí.

  • Cena táboru bude 1300,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace zde.

DSC_0689

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com