Zumba dovolená 2013

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   974 zhlédnutí
Kvě
16

Pojeďte spolu s námi strávit aktivní dovolenou do Chorvatska na Makarskou riviéru v termínu 16-25. srpna 2013. Je to již náš třetí ročník Zumba dovolené v zahraničí, vždycky jsme byli spokojení a Zumba u moře je fantastická. Tak neváhejte vezměte známé, kamarádky  a vyjíždíme 16. srpna v podvečer .Budeme bydlet v příjemném penzionu Dragica a Mara 100 m od centrální pláže. Ubytování bude možné ve 2-3-4 lůžkových studiích nebo 2-3 lůžkových pokojích  s kuchyňkou a sociálním zařízení.

zumba dovolená

Během pobytu si užijete cvičení ve stínu nedaleko penzionu, dále můžeme cvičit na pláži a lákavou nabídkou je Zumba na lodi, to jsme ještě nevyzkoušeli. Nejen Zumbu budeme cvičit, ale i Zumbu Toning s činkami a Břišní pekáč. Na dovolenou spolu se mnou pojede instruktorka Monika Paprskářová. Přihlašujte se přes rezervační systém do 10. června zde . Video z naší dovolené 2011 najdete zde.

Cena pobytu

–      dospělá osoba se cvičením 5 900,- Kč /dospělá osoba bez cvičení 5 400,- Kč

–      dítě do 5 let 2 300,- Kč (bez lůžka), dítě do 12 let 4 000,- Kč

Cena zahrnuje ubytování v penzionu na 7 nocí, dopravu klimatizovaným autobusem z Nového Jičína (záleží na domluvě- Olomouc, Ostrava,….), dále hodiny cvičení s instruktorkami 2 krát denně, pokud chcete jet autem je možná sleva 1000,- Kč na osobu. Cena nezahrnuje zdravotní pojištění a stravu, ale je možnost dokoupení stravy za 77,- Eur (2 000,- Kč) nebo si vařit vlastní na pokojích.  Jedeme s CK Havířov Tours. Doufám, že se nasbírá skvělá parta lidí a užijeme si to, těším se moc. Venda

IMG_2060

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com