Vysvědčení a Zumba REVUE dětí

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře 2 komentáře   238 zhlédnutí
Čvn
25

Chtěla bych svým Zumba dětem poděkovat za překrásný rok 2012/2013, který se nám povedl ukončit na závěrečných vystoupeních v Bílovci 15. června v Kulturním domě a 16. června v Novém Jičíně v sále ve Fokusu.  Snad se Vám vystoupení líbila a budu se těšit opět na příští rok. Doufám, že naši předškoláčci ve školkách budou dále pokračovat v Zumbě i ve školách.Všechny dětské lekce bych chtěla zachovat jak jste zvyklí v Bílovci i ve Fulneku.

DSC_0285
V Novém Jičíně budeme pokračovat další rok ve všech školkách, kde jsem momentálně působila a nově bude probíhat od příštího školního roku hodina Zumby pro děti se mnou ve Fokusu hlavně pro ty děti, které mi odchází ze školek do první třídy.  Fotky a videa z vystoupení Nový Jičín a Bílovec (klikněte na název města, kde Vaše dítě vystupovalo).

Videozáznam z Nového Jičína 1.část a 2.část.

Videa z Bílovce:

DSC_0520

V letošním roce všechny děti dostaly z kroužku na vysvědčení jedničku, protože se všichni snažily podat co nejlepší výkon jak na hodinách, tak i na vystoupení. Všem ještě jednou gratuluji a těším se na viděnou o prázdninách na táborech, příměstských táborech nebo na hodinách v dalším školním roce. Fotky jak jsem předávala vysvědčení ve školkách a školách jsou zde.

DSC_0009

2 komentáře

  • Krásné videa,moc šikovné děti.Dokonce jsem uronila slzičku..Doufám,že se Vaneska k Vám přidá až bude větší.Moc Vám fandím a jde Vám to s dětmi.Eva

    • Zdravím Vás obě dvě, to se budu těšit na Vanesku. Děti byly velmi šikovné a podařilo se jim to. Děkuji za krásný vzkaz. V.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com