BOSU s Vendou v NJ

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře 3 komentáře   726 zhlédnutí
Srp
5

BOSU® Balance Trainer je neuvěřitelná a perfektní balanční pomůcka pomocí níž dosáhneme společně na hodinách vynikajících výsledků. Na tento druh cvičení mám certifikát již 3 roky ve skříni a pořád jsem tajně doufala, že někdo zakoupí BOSU a my budeme moct na nich cvičit a tvarovat naše postavičky. Jen pro představu bosu stojí kolem 4 000 Kč jeden kus. BOSU® Balance Trainer má svůj původ v rehabilitaci. Díky jednoduchosti pomůcky si každý uživatel určuje vlastní úroveň obtížnosti. To dělá BOSU® Balance Trainer oblíbeným mezi lidmi všeho věku od začátečníků po vysoce trénované atlety.

Na hodině se pěkně zapotíte, posílíte všechny svaly a o některých jste doposud ani nevěděli, že je máte. Opět se zaměříme na problémové partie, které za pomocí BOSU ještě více zpevníme. Tohle cvičení musíte zkusit a já se na Vás budu těšit na pravidelných hodinách, které se konají v hotelu Abácie. Bosu hodiny se konají každou středu v 18:30, čtvrtek v 16:00 a v neděli v 17:00 hodin.  Na cvičení bude velmi omezený počet, protože máme k dispozici 18 Bosu. Hodina bude stát 80 Kč lekce, k zakoupení bude i od října permanentka na 10 lekcí v hodnotě 700,- Kč nebo pokud vlastníte permanentku Zumba s Vendou v hodnotě 500,- Kč, odškrtnu Vám na ní jednu hodinu a doplatíte 20 Kč. Rezervace jsou zde, těším se.

3 komentáře

  • Děkuji za podporu 🙂 a třeba se otevře i hodina přes týden, ale to budu vědět v březnu. Snad někdy nacvičenou i na Bosu. V.

  • Dobrý den,chci se zeptat od kolika hodin bude bývat v neděli bosu.Děkuji a hezký advent přeje Gabča.

  • Jsem potěšena,že budete dělat bosu, něco o tom vím je to skvělá věc. Jediné co mě mrzí je,že hodiny budou v neděli. To znamená ,že to bude jen pro mladé a svobodné. Víkendy totiž musím věnovat rodině když už péči o mě přes týden flákám . No nic to je můj problém ne váš. Jinak vám fandím jen tak dále!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com