Břišní pekáč

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře 1 komentář    1 269 zhlédnutí
Srp
5

Podstatou tohoto cvičení je posilování hlubokého břišního a pánevního svalstva pomocí váhy vlastního těla, případně pomocí balančních pomůcek. Tento program založila Hanka Kynychová, která nám na školení říkala, že nikdy neměla ploché břicho a proto se rozhodla vytvořit speciální lekci, ve které se zaměříme především na břicho, ale zkrátka nepřijdou ani zádové, pánevní a hýžďové svaly.

Cvičení je vhodné pro všechny i pro ženy po porodu. Lekce „Břišního pekáče“ je výborným doplňkem ke spalovacím aerobním hodinám typu Zumba, aerobik a atd.


Začínáme již druhý podzim s touto novinkou a  můžetesi ji přijít zacvičit pravidelně každý čtvrtek  v 17 hodin v Tatrovance (Hotel Albácie) v Novém Jičíně. Cena lekce je 70 Kč. Pokud vlastníte permanentku na Zumbu, tak máte hodinu za 50 Kč. Těším se na Vás až si dáme pořádně do těla. Na lekci je nutná rezervace! Na lekci je maximální počet 30 míst.

Objevila jsem na internetu moc pěkný článek, kde se dozvíte jak na to naše břicho.

1 komentář

  • cvičení

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com