Jak bylo na táborech v červenci?

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   210 zhlédnutí
Srp
3

Tábor Bob a Bobek pro rodiče s dětmi od 2 do 6 let

Tábor proběhl od 10 do 14. července 2103 v hezkém penzionu Setina nedaleko Bílovce v pustém lese, kde byl pro děti připravený program po dobu 5 dnů (středa-neděle). Nám jako instruktorům se tábor velmi líbil a děti vypadaly šťastně a unaveně. Každé ráno vstávaly s Bobkem, kterého nejdříve musely vzbudit a pak proběhla rozcvička. Po rozcvičce jsme si všichni dali snídani a od 9:30 hodin byl připravený ranní program.

Děti zažily pohádkovou stezku za odměnou, hledání pokladu, stezku odvahy, změřily síly ve sportovních disciplínách, proběhla havajská párty, vytvořily si otisky ruky do sádry, maminky nám hrály skvělé večerníčky, přijel za námi kouzelník, podívaly se do hasičského auta, vykoupaly se v pěně a dál už jsem to zapomněla. Na závěr táboru každý táborník obdržel medaili a účastnický list s naší básničkou. Všem rodičům děkuji za pohodový tábor a budu se těšit opět za rok na táboře pro ty nejmenší zlatíčka. Fotky z táboru jsou zde. Vaše Venda.
DSC_0244

Tábor Ostrov přežití v Jeseníkách pro děti od 6 let

Tábor pro starší děti byl taky pohodový. Hodnější děti bych asi těžko hledala. Tábor se konal v termínu od 27.7 do 2.8.2013 v Jeseníkách v rekreačním středisku Orientka. Nebyla jsem na děti sama, ale pomáhali nám instruktoři střediska a Peťa paní učitelka ze školky. Děti si vyzkoušely nízké lanové aktivity, vysoké lanové aktivity, bungee trampolínu, horolezeckou stěnu, rozdělávání ohně jako správný trosečník, army hru (střílečku v lese), skvělou schovku, večer probíhali soutěže Miss táboru, nejlepší tanečnice, každý den si užívaly bazén a jiné aktivity. Děti měly za úkol si psát deník, aby si všechny aktivity pamatovaly, protože toho bylo opravdu dost.
DSC_0576
Na snídani byl švédský stůl, což se dětem líbilo, protože si vybíraly co chtěly. Jinak večeře a obědy byly výborné, ale nejlepší jídlo za celý týden byly borůvkové knedlíky.  Pro příště jsem holkám říkala, že potřebujeme více kluků, aby byla ještě větší sranda. Není to taneční tábor, ale velmi sportovně založený, kde si vyzkouší děti úplně všechno. Všechny fotky a videa z našeho tábor najdete zde. Děkuji za Vaší důvěru a budu se těšit příště ať už na táboře nebo jiných podobných akcích, Vaše Venda.
DSC_0593

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com