3. Pohádkové bruslení s Vendou

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   293 zhlédnutí
Lis
27

Je mi potěšením Vás pozvat 27. prosince od 17 hodin na Zimní stadión v Novém Jičíně na již třetí ročník této akce. Na ledě na Vás bude čekat plno překvapení, skvělá hudba, bohatý program a vyzkoušíme i Zumbu na bruslích.
plakat_brusleni
Ledová plocha bude rozdělená na dvě poloviny. Na jedné polovině zažijete tu pravou atmosféru vánoc, protože v našem ledovém království potkáte sněhuláka, stromeček, anděla a další krásné vánoční bytosti. Na druhé polovině ledu bude volný program a zatančíme si i na bruslích některé oblíbené písničky. Nenechte si ujít jedinečný zážitek z této show na ledě, která bude trvat 75 minut. Prosím rodiče, aby dbali na bezpečnost svých dětí a bez přilby na hlavě je na led nepouštěli. Video z prvního ročníku najdete zde.

V areálu stadiónu bude otevřená půjčovna bruslí a občerstvení.

  • v předprodeji 80 Kč (1 osoba), rodinné vstupné 200 Kč (2 dospělí a 2 děti)
  • na místě 100 Kč (1 osoba), rodinné vstupné 260 Kč (2 dospělí a 2 děti)
  • doprovod 30 Kč

Předprodej vstupenek začne od 9. prosince na všech hodinách Zumby nebo další možnost je rezervace přes stránky. Bude jich pouze omezené množství, tak neváhejte dlouho.

Sponzoři akce jsou firmy NC Line, Pars Komponenty, WELLNESS hotel Abácie, SVČ Fokus, lékárna MODRÁ HVĚZDA a pekařství Illík.

Budu se těšit na ledě, Venda.

DSC_0319 – kopie

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com