Vánoční rozvrh pro dospělé a děti

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Novinky     Komentáře Žádné komentáře   288 zhlédnutí
Pro
13

Ty nejkrásnější svátky roku se blíží a proto jsem pro Vás připravila speciální rozvrh hodin. Myslela jsem i na Vaše nejmenší a proto bude i pro děti program. Do 22.12 probíhají hodiny, ty které jsou vypsané na rezervacích. Poslední den, kdy cvičíme před Vánoci je 22.12 a bude speciální vánoční lekce 90 minut od 9:30 do 11:00 hodin, kterou povedu společně s Kájou. Takže se spolu zahřejeme, pak si užijete s Kájou Piloxing a na závěr posilování se mnou. To vše za skvělou vánoční cenu 80,- Kč! Od 23.12-27.12 neprobíhají žádné hodiny. Od 28.12-5.1 je na obrázku vidět rozvrh hodin.

Program pro děti o svátcích. Dne 27.prosince se koná akce Pohádkové bruslení s Vendou. Dále 29. prosince hodina pro děti SPORŤÁČEK (hodina pro děti, ve které si zahrajeme hry, zacvičíme si na trampolínách, uděláme si opičí dráhu a atd) za cenu 50,- Kč. Akce Zumba dopoledne pro děti bude probíhat 30. prosince a 2. ledna v prostorách Abácie. Pro děti bude připravený sportovní, taneční a výtvarný program pro Vaše děti.  Cena za dopoledne je 120,- Kč. Na všechny hodiny se rezervujte přes rezervační systém stránek.

vanoce

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com