Dopolední Břišní pekáč s hlídáním dětí zdarma

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   159 zhlédnutí
Led
5

Oblíbený kurz Břišního pekáče s hlídáním dětí zdarma v rodinném centru Provázek bude pokračovat i od ledna 2014 s instruktorkou Vendulou Ostřanskou. Nebudete cvičit přímo v rodinném centru, ale v Abácii v tělocvičně vybavené kvalitními pomůckami. Cvičení bude od 9:30 hodin, každé úterý od 14. ledna 2014. Cena kurzu od 14. ledna do 25. března 2014 bude 800,- Kč (10 lekcí + 1 hodina zdarma).

Pokud máte zájem se přihlásit k nám do kurzu, prosím rezervujte si své místo přes www.sportabacie.cz nebo mě kontaktujte na vendula.ostranska@seznam.cz nebo na venda@sportabacie.cz. Pokud budete chtít kurz i s hlídáním dítěte, napište mi prosím na email věk a jméno dítěte. Vaše děti budou profesionálně hlídány v rodinném centru Provázek. Neváhejte a přijďte si užít dopolední hodiny cvičení.

Těším se na vaši účast. Venda

5z

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com