Zumba s wellness v neděli 2.3 v Abácii

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   642 zhlédnutí
Úno
16

Další neděle s wellness v roce 2014 se bude konat 2. března od 14:00 hodin.  Ve 14:00 hodin budeme začínat cvičení a v 15:00 hodin půjdete do wellness na 90 minut. Rezervace akce zde.

Je to skvělé spojení cvičení a wellness, protože potom co jsi dáme pořádně do těla, jsi půjdete odpočinout a relaxovat dvě hodiny do nádherného prostředí wellness hotelu Abácie v Novém Jičíně, ve kterém si užijete vířivku Whirlpool, Tepidarium, Finskou saunu, Vario saunu, Parní solnou lázeň,Infra saunu, Kneippův chodník, Ochlazovací bazén, Ochlazovací vědro (s sebou je nutné pouze svou osušku). Na tuto akci máte skvělou cenu 200 Kč (cvičení a wellness). Normálně stojí vstup na 2 hodiny do wellness bez cvičení 290 Kč, takže neváhejte dlouho a rezervujte si svůj termín. Kdo by nechtěl do wellness a chtěl by si s námi jen zacvičit, tak se přihlaste taky přes rezervace a cvičení stojí 60 Kč/permanentka 50,- Kč.

Těším se na Vás, Venda.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com