Letní dovolená u moře se cvičením 2014

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   1 782 zhlédnutí
Bře
7

Čtvrtý ročník dovolené u moře se cvičením je tady. Už jsme společně byli v Itálii, Chorvatsku a letos si pojedeme užívat na ostrov Korfu v termínu od 13. do 24. srpna 2014 (středa-neděle). Korfu je Řecký ostrov, který je nejčastěji nazýván Smaragdovým ostrovem. Je označován za nejzelenější a nejkrásnější ostrov z řeckých ostrovů. Jsou zde nejčistší pláže Evropy. Turistické středisko Acharavi leží v severním cípu ostrova Korfu. Podél celého Acharavi se táhne několikakilometrová písčitá pláž s malými oblázky. Vstup do moře je pozvolný a mělký.

Acharavi

Ubytování nás čeká v krásném, růžovém apartmánovém domku Mery, který je cca 20 metrů od pláže (bydlíme skoro na pláži opravdu) a asi 500 metrů od hlavní třídy, ale i přesto se nachází v klidné části. Studia jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením a balkonem s posezením.Cvičit budeme 2 x denně a můžete se těšit na Zumbu, Břišní pekáč a Piloxing. Cesta na Korfu bude trvat 22 hodin autobusem a 2 hodiny trajektem. Určitě Vás zajímá, proč jsem letos pro Vás vybrala právě ostrov Korfu. Moje odpověď je jasná a to proto, že moje kamarádka, zde strávila pár let a společně s námi pojede na dovolenou a ukáže a doporučí nám to nejlepší z ostrova.

Ceník dovolené

  • cena za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji ve dvojici se cvičením je 8 400,- Kč/osoba(bez cvičení 7 900,- Kč)
  • cena za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou ve trojici je 7 900,- Kč/osoba (bez cvičení 7 400,- Kč)
  • dítě na přistýlce do 16 let věku 5 500,- Kč
  • dítě do 6 let bez nároku na lůžko platí pouze dopravu 2 900,- Kč
  • v cenně je autobusová doprava klimatizovaným autobusem z Nového Jičína, ubytování a cvičení 2 x denně
  • cena nezahrnuje cestovní pojištění a stravu

Pokud budete mít zájem o polopenzi, určitě Vám zajistíme nebo pouze večeře. Zájezd nám pořádá cestovní kancelář KM TRAVEL. Pokud máte otázky, pište mi na email a jinak se budu těšit na Vaše přihlášky. Míst není hodně, takže si co nejdříve zarezervujte své místo přes rezervační systém stránek.

DSC_0547 – kopie

Vaše Venda.

Doporučení od mé kamarádky:

Cena polopenze bude vycházet cca 100 euro ( 9x krát)- kontinentální snídaně+ tříchodová večeře (salát, hlavní chod, dezert). Rozhodně, ale z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Řecko je právě kouzelné tím, že může každý den usednout v jiné taverně, poslouchat šum moře, vychutnávat místní víno a dívat se na západ slunce. Ceny jsou relativně přijatelné. Hlavní jídla včetně přílohy se pohybují okolo 7-10 eur. Cena nealkoholických nápojů 1,5-2 eura, 0,5 l vína 5 eur, míchané drinky ( vodka+ džus, whisky+ cola, koktejly 4-5 eur). Na pokojích jsou plně vybavené kuchyňky, kde je možné cokoli ukuchtit. Ceny základních potravin- Chléb 1,2 eur, voda 1.5 l 1 euro, mléko 1,5l 1.2 eur, těstoviny 1kg 1.2 eur.

Rozhodně doporučuji zapůjčení auta nebo skútru a procestovat alespoň nejbližší okolí a přesvědčit se o různorodosti tohoto místa. Pro ty co si netroufají poznávat na vlastní pěst, cestovní kancelář nabízí spoustu fakultativních výletů.

Fakultativní výlety- ceny budou upřesněny

VELKÝ OKRUH OSTROVEM

Jeden z nejžádanějších výletů po ostrově. Začínáme prohlídkou paláce rakouské císařovny Sissi Achillion s nádhernými zahradami a překrásným výhledem na ostrov. Výlet pokračuje do výrobny typického místního likéru Kumquatu s ochutnávkou, dále pak návštěva „nejkrásnějšího místa na ostrově“ Paleokastritsa s prohlídkou mužského ortodoxního kláštera. Vyhlídkové zastavení na západním pobřeží Bella Vista, návštěva rybářské vesničky Makrades proslulé velkou nabídkou typických suvenýrů ruční výroby. Dále pokračujeme do Sidari, kde si můžete zaplavat mezi pískovcovými skalami v romantickém Kanálu lásky. Výlet je poznávací a můžete se dozvědět spoustu zajímavostí o ostrově Korfu.

 CELODENNÍ LODNÍ VÝLET PARGA – PAXOS

Lodní výlet na řeckou pevninu v městečku Parga s prohlídkou staré pevnosti, nákupy a občerstvení. Výlet pokračuje plavbou na malebný ostrov Paxos, kde je volno na koupání.

PAXOS, ANTIPAXOS

Lodní výlet z jihu ostrova Korfu na přilehlé ostrůvky. Obeplutí jižní části ostrova Paxos, návštěva fascinujících přímořských jeskyní. Zastávka u břehů Antipaxosu, koupání přímo z lodi ve „smaragdových“ vodách Jónského moře. Výlet je zakončen prohlídkou hlavního města ostrova Paxos a městečka Gáios

MODRÉ LAGUNY

Lodní výlet z jižního přístavu Kavos na výletní lodi se zastávkou na plážích „Modré laguny“, kde se natáčel stejnojmenný film. Dále zajížďka do přímořských jeskyní, kde se údajně schovávaly řecké ponorky ve 2. světové válce. Zastávka na řecké pevnině, kde se podává typický řecký oběd formou bufetu. Poslední zastávka je ve vesničce Sivota, kde máte možnost zakoupit místní suvenýry nebo se osvěžit v jedné z místních taveren.

BARBEQUE

Lodní výlet na malou pláž, kde bude připraveno formou bufetu občerstvení – nejobvyklejší je řecký salát, souvlaki, ovoce a vína co hrdlo ráčí, možnost koupání.

SENZAČNÍ AQUALAND

Den plný vodních atrakcí pro dospělé i děti. Vodní svět nabízí nezapomenutelnou zábavu na nejrůznějších skluzavkách, tobogánech a v četných bazénech. Součástí je i 3. největší bazén na světě s umělými vlnami a pro odvážné je připraven volný pád „Kamikadze“. Děti ocení bazény speciálně vytvořené i pro nejmenší s množstvím vodních atrakcí.

ŘECKÝ VEČER

Bohatý kulturní večer s řeckou hudbou, folklórem a národními tanci ve stylové taverně. Na večeři jsou podávány místní speciality a víno. Na závěr si můžete zatančit a zasoutěžit s místními tanečníky.

ALBÁNIE

Lodní výlet do „země orlů“, Albánie, se zastávkou v přístavním městě Agi Saranda. Možnost fakultativního výletu do areálu Butrinty, který je mimořádně zachovalým dokladem dob antické civilizace. K obdivu jsou fascinující mozaiky, amfiteátr, ve kterém se každoročně pořádá divadelní festival a mnoho dalších památek. Netradiční výlet za poznáním.

KALYPSO STAR

Výlet lodí s průhledným dnem. Možnost pozorovat různé druhy ryb, potápěče, který je krmí a hraje si s nimi, a zejména malé lachtany, kteří jsou neuvěřitelně přítulní a milí. Děti jsou na tomto výletu nadšeny.

NOČNÍ KERKYRA

Velmi oblíbený výlet, který si nenechte ujít. Procházka noční Kerkyrou patří k nezapomenutelným zážitkům.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com