Příměstské tábory Nový Jičín, Fulnek a Bílovec

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   800 zhlédnutí
Bře
7

Po úspěšném létu 2013 jsem se opět rozhodla udělat dětem příměstské tábory.  Neváhejte dlouho a přihlaste své dítě na příměstský tábor ve Fulneku nebo v Novém Jičíně. Děti se můžou těšit na týden plný dobrodružství, skvělý celotáborový program,  výlety do okolí, různé hry, soutěže o ceny a maličkosti. Budeme se dětem věnovat spolu s mým týmem po celý den a budeme se snažit o to, aby se jim nejen líbilo, ale těšily se na nás každý den.

DSC_0548

 Příměstský tábor Nový Jičín

  • 14-18.7.2014 pro holky i kluky (4-8 let) Příměstský tábor  naruby (vše budeme dělat naopak)
  • 4-8.8.2014 pro holky (4-8 let) Svatební příměstský tábor

Ve dvou termínech se bude konat v Novém Jičíně příměstský tábor pro děti od 4 do 8 let. Každé ráno  se budeme scházet v Abácii, ul. Bohuslava Martinů od 8:00 do 8:30 a potom si Vás budou rodiče mezi 15:30-16:00 hodinou vyzvedávat opět v Abácii. Svatební tábor si užijí nejvíce děvčata, protože budeme opravdu chystat svatební hostinu, psát pozvánky, péct svatební dort a užijeme si i svatební cestu. Na druhém táboře bude všechno naopak, ráno bude večer, polévku budeme jíst vidličkou, zažijeme spoustu legrace a zábavy. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. Děti budou mít na táboře zajištěné svačinky a  obědy v restauraci v Abácii. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Nového Jičína.

  • Cena táboru bude 1450,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace táboru přes stránky.

 Příměstský tábor Fulnek (Bílovec)

V termínu 7-11.7.2014 (pondělí až pátek) se bude konat ve Fulneku příměstský tábor pro děti od 5 do 11 let. S dětmi budeme mít zázemí v ZŠ T.G. Masaryka (dolní škola), kde se budeme každé ráno scházet od 8:00 do 8:30 hodin  na hřišti a zde si Vás budou rodiče mezi 15:30-16:00 hodinou vyzvedávat. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. V cenně táboru děti budou mít svačinky a na oběd budeme chodit do restaurace MKCF. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Fulneku. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičnu dolní školy.

Bohužel v letošním roce mi nezbyl termín pro další tábor v Bílovci, ale zjistila jsem, že nám jezdí linka Bílovec-Fulnek tam v 7:20 a zpět v 15:57. Byla bych ochotná jezdit s dětmi z Bílovce každé ráno, pokud by jste měli zájem o tábor.

  • Cena táboru bude 1450,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace táboru přes stránky.

DSC_0254

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com