Kurz cvičení rodičů s dětmi ve Fulneku

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře 1 komentář    324 zhlédnutí
Úno
16

Ke správnému vývoji dětí je nutné velké množství podnětů (ze svalů, smyslů, změn poloh těla). Dostatek příležitostí k pohybovým aktivitám a novým zkušenostem příznivě působí na psychomotorický vývoj dětí a zvyšuje také sociální stabilitu. Děti těší společné činnosti s maminkou či tatínkem a postupně se začínají zajímat o vrstevníky. Ideální aktivitou je cvičení rodičů s dětmi.

Kurz cvičení pro rodiče s dětmi od 12 do 24 měsíců se otevírá od 1. března 2016. Pravidelná hodina bude každé úterý od 10:00 do 10:45 hodin v Relaxku ve Fulneku. Cvičení hrou pro podporu správného psychomotorického rozvoje včetně jemné motoriky. Lekce zahrnuje i rytmiku, tanečky, pohybová cvičení a první výtvarné krůčky. Cena kurzu je 840,- Kč za 12 lekcí + 2 lekce zdarma (1.3.2016-31.5.2016).

 Jmenuji se Vendula Pavlicová (Ostřanská) a cvičení rodičů s dětmi již vedu něco přes 6 let. Začínala jsem se cvičením ve Fulneku a pak pokračovala v Novém Jičíně v mateřských centrech. Většinou jsem měla skupinky rodičů s dětmi kolem 2 roků, ale protože můj syn bude mít 1 rok, byla jsem se o víkendu 13-14.2.2016 školit na děti od 1 roku v Třinci u institutu Evy Kiedroňové, která je  autorkou knížek Něžná náruč a Rozvíjej se děťátko.

Věřím, že se najdou aktivní maminky ve Fulneku a okolí a společně si užijeme úterky. Těším se na Vás. V.

1 komentář

  • Dobrý den, měla bych zájem o kurz cvičení rodiču s dětmi.
    Máte ještě volné místo?
    Děkuji a přeji pěkny den.

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com