NOVÉ STRÁNKY SVENDOU.CZ

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   1 113 zhlédnutí
Bře
28

Po 7 letech mého působení spatřily světlo světa nové internetové stránky. Protože Zumba už není hlavní a jedinou náplní mé práce, bylo zapotřebí stránky i jejich název inovovat. Zumba už se tak v titulku nových stránek objevovat nebude, z mého života však nezmizela.

Se Zumbou, jako pro veřejnost neznámou fitness lekcí, jsem začínala v roce 2010. Brzy však nastala doslova „Zumbamánie“. Bylo to skvělé období, na které žádný Zumba instruktor jen tak nezapomene. I když Zumba šílenství postupem času opadlo, cvičím Zumbu pro děti a dospělé i dnes. Můj maskot Zumbule nemění své jméno, ani podobu a stále děti provází na nejrůznějších akcích. Kromě Zumby se však v současné době věnuji řadě dalších aktivit pro děti.

Pevně věřím, že se Vám nové stránky budou líbit a najdete na nich veškeré potřebné informace.

www.svendou.czsvendou

Přidej komentář

 

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com